.

ضمن عرض تبریك به مناسبت با موفقیت گذراندن مرحله اول آزمون دکتری تخصصی، خواهشمند است برای ثبت نام به آدرس http://paziresh.birjand.ac.ir مراجعه نمایند. داوطلبان گرامی پس از گرفتن کد رهگیری پرینت اطلاعات ثبت شده خود را نیز از سایت دریافت کنند و به همراه مدارک ذیل طبق برنامه زمانی جدول شماره 1 (در یکی از دو تاریخ مشخص شده در جدول شماره 1) به محل های ذکر شده جهت مصاحبه علمی مراجعه فرمایند. بدیهی است این تاریخ ها قابل تغییر نمی باشند و به مراجعات پس از انقضای مهلت تعیین شده برای مصاحبه ترتیب اثر داده نخواهد شد
مدارک مورد نیاز که می بایست داوطلبان برای انجام مصاحبه همراه خود داشته باشند:

1- فرم مشخصات فردی تکمیل شده برای این منظور روند ثبت نام را از طریق آدرسpaziresh.birjand.ac.ir تکمیل نموده و کد رهگیری دریافت نمایید.
2- اصل مدرک کارشناسی ارشد یا کارنامه ریزنمرات که به تایید مدیر امور آموزشی دانشگاه یا مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه رسیده باشد.( برای داوطلبانی که تا تاریخ 31/6/98 فارغ التحصیل خواهند شد ارائه گواهی معدل که به امضای مدیر امور آموزشی دانشگاه رسیده است کفایت می کند.)
3- اصل مدرک کارشناسی یا ریزنمرات که به تایید مدیر امور آموزشی دانشگاه یا مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه رسیده باشد. داوطلبانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.
4- یک نسخه از پایان نامه دوره کارشناسی ارشد (برای داوطلبانی که فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد می باشند.)
5- پرداخت الکترونیکی وجه ثبت نام و یادداشت کد پیگیری پرداخت
6- ارائه حکم استخدامی اعضای هیات علمی (مربی) و یا ارائه گواهی معتبر مبنی بر عضو هیات علمی رسمی آزمایشی و یا رسمی قطعی وزارت متبوع بوده و گواهی به تایید بالاترین مقام مسئول رسیده باشد.(برای داوطلبانی که از سهمیه مربی استفاده می کنند)

سایر مدارک صلاحیت های علمی داوطلبان
7- مقالات علمی پژوهشی و علمی ترویجی
8- گواهی شرکت در کنفرانسها، همایشها و سمینارهای علمی معتبر بانضمام مقاله ارائه شده یا چاپ شده
9- توصیه نامه علمی از دو نفر از استادان دوره کارشناسی ارشد
10- گواهی ثبت اختراع تایید شده توسط سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی کشور
11- گواهی برگزیدگی در جشنواره های معتبر علمی
12- اصل مدرک زبان معتبر که در شیوه نامه پذيرش دانشگاه قید شده است.


برای پرداخت هزینه ثبت نام اینجا کلیک کنید


فایل های دانلودی
اطلاعیه تحصیلات تکمیلی دانشگاه بیرجند در خصوص دعوت شدگان به آزمون دکتری تخصصی کد رشته محلهای مختلف دانشگاه بیرجند در سال 1398

شيوه نامه مصاحبه داوطلبان دکتري 1398 دانشگاه بيرجند

فرم موافقت با ادامه تحصیل مربیان
در صورت هرگونه سوال یا نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید در ساعت های اداری با شماره 05632202036 تماس حاصل فرمایید

کد امنیتی بالا را وارد نمایید


شروع ثبت نام